Badkamer: onderbouwen, wanden en verhoogde vloer
bron: Gamma
Bekijk klusadvies
lees verder ›Vraag eenvoudig offertes aan
Gratis en vrijblijvend offertes aanvragen bij meerdere aanbieders.
Jouw Offerte. Eenvoudig een offerte aanvragen bij meerdere aanbieders.
Vraag gratis en vrijblijvend offertes aan bij meerdere aanbieders
Offertes ontvangen?
Bied uw diensten (of producten) aan in deze rubriek (Aannemers verbouwingen & renovatiewerken).
De meeste offerteaanvragen komen uit de grote steden, Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Tilburg, maar er zijn ook al veel offerteverstrekkers die ook actief zijn in de minder stedelijke gebieden zoals Drenthe, Friesland of Groningen.
Bent u op zoek naar handige tips of wilt u inspiratie op doen? We hebben enkele interessante websites voor u geselecteerd met meer informatie. Heeft u zelf een leuk artikel, tip dan de redactie.
bron: Gamma
Bekijk klusadvies
lees verder ›bron: NRC
Voor de verbouwing van het hoofdgebouw van het Rijksmuseum in Amsterdam heeft zich één aannemer gemeld.
lees verder ›bron: NRC
Vrijdag wordt het rapport gepresenteerd van de enquête naar de gaswinning in Groningen. In de Vinkenstraat in ‘t Zandt is de verwarring over de versterking van huizen compleet.
lees verder ›bron: NRC
Alle Rotterdammers houden van de Maastunnel. Zelfs nu die twee jaar op slot moet vanwege renovatie. Wat is het geheim?
lees verder ›bron: NRC
Koning Willem-Alexander verhuist met zijn gezin van villa Eikenhorst in Wassenaar naar Huis ten Bosch in Den Haag.
lees verder ›bron: NRC
Het primaat in projecten als de Hermitage of het Rijksmuseum moet liggen bij hen die verstand van kunst heben en zich omringd weten door vaklui, vindt Koen Kleijn.
lees verder ›bron: Infonu
Aan renoveren of verbouwen hangt vaak een serieus prijskaartje. Hiervoor kan je een lening afsluiten, een renovatielening. Axa biedt drie soorten renovatieleningen.
lees verder ›bron: NRC
Dick van de PolHet Amsterdamse bejaardentehuis St. Jacob staat in een woonwijk die geldt als 'beschermd stadsgebied'. Oorspronkelijk zou het monumentale gebouw worden…
lees verder ›bron: NRC
De nieuwbouw van het Stedelijk Museum sleept zich al zeven jaar voort: Amsterdam doet liever even geen beloftes over de opleveringsdatum.
lees verder ›bron: Infonu
Nederland is een land van regeltjes. U bent niet in alle gevallen vrij om zelf te bepalen in hoeverre u bijvoorbeeld een tuinhuisje kunt plaatsen of uw woonhuis kunt gaan uitbouwen.
lees verder ›bron: Gamma
Als u uw keuken gaat renoveren kunt u door deze tips rekening houden met milieu, veiligheid en gezondheid.
lees verder ›bron: Infonu
Steeds meer Nederlanders zijn op zoek naar een kluswoning. De hoofdreden hiervoor is de aantrekkelijke prijs in vergelijking met huizen die af zijn.
lees verder ›