Miljoenenclaim van vijftig Irakezen tegen Nederland om luchtaanval Hawija
bron: NRC
Tientallen Irakezen stellen de staat aansprakelijk voor de materiële en immateriële schade door het Nederlandse bombardement op Hawija in 2015.
lees verder ›Vraag eenvoudig offertes aan
Gratis en vrijblijvend offertes aanvragen bij meerdere aanbieders.
Jouw Offerte. Eenvoudig een offerte aanvragen bij meerdere aanbieders.
Vraag gratis en vrijblijvend offertes aan bij meerdere aanbieders
Offertes ontvangen?
Bied uw diensten (of producten) aan in deze rubriek (Schade experts auto's).
De meeste offerteaanvragen komen uit de grote steden, Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Tilburg, maar er zijn ook al veel offerteverstrekkers die ook actief zijn in de minder stedelijke gebieden zoals Drenthe, Friesland of Groningen.
Bent u op zoek naar handige tips of wilt u inspiratie op doen? We hebben enkele interessante websites voor u geselecteerd met meer informatie. Heeft u zelf een leuk artikel, tip dan de redactie.
bron: NRC
Tientallen Irakezen stellen de staat aansprakelijk voor de materiële en immateriële schade door het Nederlandse bombardement op Hawija in 2015.
lees verder ›bron: NRC
Zuidwest-Europa zucht onder de hitte en met name op donderdag lijken er in veel landen hitterecords te worden gebroken.
lees verder ›bron: de Volkskrant
Een selectie van interessante debatten op internet en in andere media, bij elkaar geblogd door opinieredacteuren van de Volkskrant.
lees verder ›bron: NRC
Storm Eunice heeft Nederland vrijdagmiddag bereikt. Het KNMI heeft voor delen van het land code rood afgekondigd vanwege zeer zware windstoten.
lees verder ›bron: NRC
De kennis over luchtvervuiling neemt toe. Zo wordt ook steeds duidelijker dat de schadelijke effecten groot zijn. Minder fijnstof: gaat dat lukken?
lees verder ›bron: NRC
Het waterschap Peel en Maasvallei laat een onafhankelijk onderzoek doen naar de oorzaak van de dambreuk in het Limburgse Steyl. Dat maakte de gemeente Venlo dinsdagavond tijdens een bijeenkomst met de bewoners van Steyl bekend. De breuk in de damwand zorgde zondagochtend voor grote wateroverlast in vijftien woningen. Uit eigen onderzoek van het waterschap is gebleken dat de demontabele damwand over een lengte van tien meter is gebroken. De bewoners krijgen inspraak bij de komst van een nieuwe constructie die, zodra het Maaswater voldoende is gezakt, op de bewuste plek wordt gebouwd. In overleg met het ministerie van Binnenlandse Zaken bekijkt de gemeente op welke fondsen de getroffen bewoners eventueel een beroep kunnen doen. De verzekeringsmaatschappijen hebben laten weten geen bedrag voor de vernielde huisraad en auto's te kunnen uitkeren. Woensdag hopen experts van de gemeente Venlo een overzicht van de geleden schade te kunnen geven.
lees verder ›bron: de Volkskrant
De gevolgen van de orkaan Harvey zijn rampzalig. De enorme hoeveelheid regen zorgt voor ernstige overstromingen. En er komt nog veel meer. Het is een samenloop van omstandigheden, zegt klimaatonderzoeker Rein Haarsma van het KNMI. Harvey heeft boven zee veel waterdamp kunnen opnemen omdat het zeewater voor de kust van Texas 1 tot 1,5 graad Celsius warmer is dan normaal. Dat betekent dat boven land …
lees verder ›bron: NRC
Georganiseerde misdaad speelt een belangrijke rol bij het groeiende geweld in Zuid-Afrika. Maar ook etnisch gemotiveerde criminaliteit neemt toe.
lees verder ›bron: De Ingenieur
Maar als mensen over een langere tijd gemeten vroegtijdig sterven en en passant ook nog het klimaat schaden, laten we dat gebeuren.
lees verder ›bron: NRC
De harde Brexit-deadline van 29 maart 2019 nadert en er is nu een voorlopige overeenkomst tussen het VK en de EU.
lees verder ›bron: de Volkskrant
Elke week een beeld uit het wetenschapsnieuws.
lees verder ›bron: de Volkskrant
Een selectie van interessante debatten op internet en in andere media, bij elkaar geblogd door opinieredacteuren van de Volkskrant.
lees verder ›