Schade experts auto's

Vraag eenvoudig offertes aan

Schade experts auto's

Gratis en vrijblijvend offertes aanvragen bij meerdere aanbieders.

Jouw Offerte. Eenvoudig een offerte aanvragen bij meerdere aanbieders.

Offerte aanvragen

Vraag gratis en vrijblijvend offertes aan bij meerdere aanbieders

In de volgende stap geeft u uw contactgegevens op. Zet deze niet in de beschrijving.

Offertes ontvangen?
Bied uw diensten (of producten) aan in deze rubriek (Schade experts auto's).

Offertes uit de regio

De meeste offerteaanvragen komen uit de grote steden, Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht, Eindhoven en Tilburg, maar er zijn ook al veel offerteverstrekkers die ook actief zijn in de minder stedelijke gebieden zoals Drenthe, Friesland of Groningen.

Bedrijven / freelancers

Theo van Rijn Autoschade
Korenbloem 1
3641VN Mijdrecht
A. Dubois & Zonen V.O.F.
Putsmolentje 19
4641SK Ossendrecht
Kasco Autoschade B.V.
Lijnbaan 10-- 11
2352CK Leiderdorp
Autobedrijf Ebus
Zeddamseweg 13
7075EA Etten
Auto Recycling Company
Rondven 18-A
6026PX Maarheeze
ELFI Letselschade en advies (Intercultureel)
Tussen Meer 1-B
1068EX Amsterdam
V.O.F. Auto- en Fietsbedrijf Schoonhoven
Harderwijkerweg 441
8077RH Hulshorst
Auto D'ELLO B.V.
Floraplein 25-1/b zw
2012HM Haarlem

Bent u op zoek naar handige tips of wilt u inspiratie op doen? We hebben enkele interessante websites voor u geselecteerd met meer informatie. Heeft u zelf een leuk artikel, tip dan de redactie.

Dodental overstromingen Indonesië stijgt naar 60

bron: NRC

De komende dagen wordt meer regen verwacht rondom Jakarta. Tienduizenden mensen moesten daar de afgelopen dagen worden geëvacueerd.

lees verder ›

En dan zit als familiebedrijf je topman ineens vast. Wat doe je dan?

bron: NRC

Met de arrestatie van Frits van Eerd verloor supermarktketen Jumbo plotseling zijn algemeen directeur. Hoe ga je als bedrijf om met zo’n crisissituatie?

lees verder ›

Dambreuk Steyl

bron: NRC

Het waterschap Peel en Maasvallei laat een onafhankelijk onderzoek doen naar de oorzaak van de dambreuk in het Limburgse Steyl. Dat maakte de gemeente Venlo dinsdagavond tijdens een bijeenkomst met de bewoners van Steyl bekend. De breuk in de damwand zorgde zondagochtend voor grote wateroverlast in vijftien woningen. Uit eigen onderzoek van het waterschap is gebleken dat de demontabele damwand over een lengte van tien meter is gebroken. De bewoners krijgen inspraak bij de komst van een nieuwe constructie die, zodra het Maaswater voldoende is gezakt, op de bewuste plek wordt gebouwd. In overleg met het ministerie van Binnenlandse Zaken bekijkt de gemeente op welke fondsen de getroffen bewoners eventueel een beroep kunnen doen. De verzekeringsmaatschappijen hebben laten weten geen bedrag voor de vernielde huisraad en auto's te kunnen uitkeren. Woensdag hopen experts van de gemeente Venlo een overzicht van de geleden schade te kunnen geven.

lees verder ›

Code oranje beëindigd, nog drie provincies code geel

bron: NRC

Zuidwest-Europa zucht onder de hitte en met name op donderdag lijken er in veel landen hitterecords te worden gebroken.

lees verder ›

Opinieblog - De drie columns die u dit weekend moet lezen

bron: de Volkskrant

Een selectie van interessante debatten op internet en in andere media, bij elkaar geblogd door opinieredacteuren van de Volkskrant.

lees verder ›

Letselschade advocaat nodig? Wat je eerst moet weten

bron: Infonu

Letselschadezaken zijn complexe en langdurige processen. Je moet op veel aspecten voorbereid moet zijn om een (toereikende) schadevergoeding te kunnen krijgen. Zaken die je zelf moeilijk kan inschatten. Het is daarom belangrijk dat je direct na een o…

lees verder ›

Leger volgt tech: de wapens van morgen

bron: NRC

Vroeger liep het leger voorop bij technologische ontwikkelingen. Nu volgt de krijgsmacht de tech-sector. Artificiële intelligentie is overal.

lees verder ›

De prijs van een ton CO2 kan het klimaat maken - of breken

bron: NRC

Het is misschien wel de belangrijkste prijs ter wereld: die van CO 2 . Om het klimaat te redden, zijn hogere CO 2 -prijzen nodig: voor bedrijven, én voor burgers.

lees verder ›

Waarom komen buitenlandse alt-right-media naar Nederland om de boerenprotesten te verslaan?

bron: NRC

Alternatieve, rechtse media uit de hele wereld komen naar Nederland voor het verslaan van de boerenprotesten.

lees verder ›

Opnieuw ict-problemen bij GGD: coronatest.nl niet goed beveiligd

bron: NRC

In dit blog lees je het laatste nieuws over het coronavirus in binnen- en buitenland. Wil je via de mail op de hoogte blijven? Schrijf je in voor onze nieuwsbrieven.

lees verder ›

Techblog - Hardware is 'harder' dan software: geld verdienen met Nest blijkt lastig voor Google

bron: de Volkskrant

Het laatste nieuws, geruchten en roddels over tech, internet en gadgets voor u bij elkaar geblogd door de specialisten van de Volkskrant.

lees verder ›

Dagwaarde wordt laag ingeschat

bron: Infonu

Bij een schade aan inboedel of uw auto kunt u in bepaalde gevallen een claim indienen bij de verzekeraar. De verzekeraar kan op verschillende manieren een waarde en de schade bepalen.

lees verder ›